Про обмеження продажу роздрібної торгівлі алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пивом (крім безалкогольного) в торгівельній мережі міста Біла Церква на період проведення святкових заходів.

Дата :
2015-12-23

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2015 р.                               м. Біла Церква                                    № 437

Про обмеження продажу роздрібної торгівлі
алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пивом
(крім безалкогольного) в торгівельній мережі
міста Біла Церква на період проведення
святкових заходів

Розглянувши подання відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради від 16 грудня  2015 року  №12-10-229, з метою посилення  контролю  за  дотриманням  вимог  статей 15-1, 15-2, 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"  Закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та дотримання державного санітарно- епідеміологічного нагляду на території комунального підприємства Білоцерківської міської ради парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка, виконавчий комітет міської ради вирішив:
          1.Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності обмежити реалізацію пива, (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території міста Біла Церква на період проведення святкових заходів з 23 грудня 2015 року по 19 січня 2016 року  з 22-00  до 10-00 години.
           2.Рекомендувати Білоцерківському відділу поліції Головного управління  національної поліції в Київській області посилити контроль щодо реалізації алкогольних напоїв в закладах торгівлі згідно дотриманням вимог статей 15-1, 15-2, 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" на території міста та комунального підприємства Білоцерківської міської ради парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка  на період проведення святкових заходів.
3.Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради надати дане рішення для оприлюднення в засоби масової інформації.
           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова                         Г.А.Дикий