Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Білоцерківського міськрайонного управління юстиції у Київській області повідомляє як офіційно зареєструвати право власності на нерухоме майно за дві години!!!

Дата :
2015-12-10

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 № 190 здійснюється  надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки.

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) здійснюються державним реєстратором у скорочені строки виключно за заявою, форма та вимоги до заповнення якої встановлюються Міністерством юстиції (Наказ від 17.04.2012  № 595/5).

Плата за надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу з Державного реєстру прав, який видається за результатами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, плати за отримання інформації з Державного реєстру прав, справляння яких передбачено законодавством.

У разі ненадання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки з вини державного реєстратора плата за їх надання у такі строки повертається заявникові.

СКОРОЧЕНІ СТРОКИ надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і розмір плати за їх надання у такі строки

Ставки адміністративного збору

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Заява про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо права власності). Форма затверджена наказом Міністерства юстиції України від 17.04.2012 № 595/5;

Документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється), копія надається;

У разі подання заяви уповноваженою особою така особа, крім документа, що посвідчує її особу, пред’являє оригінал та подає копію документа, що підтверджує її повноваження. У разі подання заяви уповноваженою особою, яка діє від імені фізичної особи, така особа також подає копію документа, що посвідчує особу, яку вона представляє, та копію реєстраційного номера облікової картки платника податку такої фізичної особи;

Документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав 120,00 грн;

Документ про сплату адміністративного збору у скорочені терміни;

Документи, що підтверджують виникнення, перехід або припинення права власності на нерухоме майно, відповідно до пункту 37 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 № 868.

У випадках, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Порядком державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 № 868 додатково подаються інші документи.