Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту «Про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції»

Дата :
2015-12-09

1. Вид та назва регуляторного акту:

проект рішення Білоцерківської міської ради від 26 травня 2015 року № 1449-75-VI «Про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності регуляторного акта:

відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради.

3. Мета прийняття акту:

Рішення розроблено з метою впорядкування землекористування в межах земель територіальної громади м. Біла Церква, з метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання землі та забезпечення економічного регулювання земельних відносин для яких відсутній загальнодержавний механізм закріплення землекористування.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта:

з 02 листопада 2015 року по 01 грудня 2015 року.

5. Тип відстеження регуляторного акта:

базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження:

аналітичний, статистичний (кількість отриманих коштів до місцевого бюджету, сплачених суб’єктами господарювання за земельні ділянки, які передані в оренду).

7. Дані та припущення, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

За даними Управління Держкомзему у місті Біла Церква Київської області, а саме нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, які передані в оренду на умовах сервітутного (обмеженого) користування земельними ділянками для обслуговування вбудованих та прибудованих нежитлових приміщень, земельними ділянками на яких розташовані інженерні інфраструктури: електропостачання, газопостачання, зв’язку та ін., земельними ділянками під малими архітектурними формами (кіоски, контейнери, павільйони збірно-розбірні, рекламні щити, інформаційні знаки, та інше що розташоване на земельній ділянці комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква, для яких відсутній загальнодержавний механізм закріплення землекористування.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники

Період

2013 рік,                тис. грн.

2014 рік,                тис. грн.

Станом на 01.12.2015 р.                тис. грн.

1.

Орендна плата за земельні ділянки, які передані на умовах оренди суб’єктам господарювання, за рік:

2.

Сума надходжень до місцевого бюджету від орендної плати за земельні ділянки, за рік:

3.

Кількість укладених договорів оренди землі за вказаний період, кількість:

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту:

По результатам базового відстеження прийняття регуляторного акту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження методики розрахунку розміру орендної плати за землю в м. Біла Церква в новій редакції» має позитивний вплив: зросли надходження орендної плати за землю до місцевого бюджету м. Біла Церква, що дозволить вирішити соціальні проблеми міста більш ефективно.

Міський голова                                                                           Г.А. Дикий