БІЛІЙ ЦЕРКВІ – НАШУ ТУРБОТУ!

13 листопада 2015 року в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві Київської області в черговий раз відбулася щорічна акція «Білій Церкві – нашу турботу!».

Від сухого листя, гілок і сміття в цей день було прибрано понад 1,0 тис. кв. м. зеленої зони та тротуарів, що прилягають до адміністративної будівлі по вул. Фастівська,23, де розташоване управління. Це конкретний вклад наших працівників в загальну міську справу по благоустрою рідного міста Адже хто як не ми, мешканці Білої Церкви, маємо дбати про чистоту і привабливість стародавнього міста, яке має славетну історію.

В екологічному заході, який традиційно проводиться два рази на рік, восени і навесні, взяли участь 53 особи. Ми хочемо і будемо жити та працювати в чистому місті!

О.В. Кісіна, начальник відділу персоналу
та організаційно-інформаційної роботи