До Дня соціального працівника

30 жовтня в управлінні Пенсійного фонду України у місті Білій Церкві з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочисті збори, на яких начальник управління В.І.Дебольська привітала всіх присутніх зі святом, відзначивши важливість виконання завдань, покладених на працівників соціальної сфери.
За дорученням начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г. за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди професійного свята вручила Почесну грамоту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області головному спеціалісту бюджетно-фінансового відділу Безбах М.С.
 Грамотами начальника управління та профспілкової організації було відзначено заступника начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1  Полозюк О.П. та головного спеціаліста адміністративно – господарського відділу Степченко Т.Б.
Щиро вітаємо всіх працівників і ветеранів соціальної сфери зі святом та бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, великих успіхів, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні !

Голова профспілки                        Тетяна Маландій