Шановні жителі Білої Церкви!

|  13. 10. 2015

Щиро вітаю вас  із Днем захисника України!

В цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання– військових Збройних Сил України, учасників і ветеранів війни та тих, хто в складний час сьогодення  виконує найблагороднішу місію на землі – захист Батьківщини та її територіальної цілісності.

Це свято є даниною героїчним традиціям нашого народу, виявом шани ветеранам та  учасникам антитерористичної операції, яка проходить на сході нашої держави. Їхній подвиг завжди житиме в наших серцях.

Міська влада завжди турбувалась про ветеранів, зараз ми також підтримуємо білоцерківців - учасників антитерористичної операції та їхні родини,  робимо все необхідне, щоб надати посильну допомогу всім їм та створити достойні умови життя.

Ми щиро вдячні Вам, людям сильним, мужнім і сміливим. Хай кожен з Вас і надалі залишається прикладом для молоді, взірцем  патріотизму, любові до Батьківщини.

Бажаю всім миру, міцного здоровя, бадьорості на довгі літа та успіхів у справі служіння нашому народу.

З  повагою,
Міський голова                                                                 В.П.Савчук