Зустріч з представниками Золотого фонду нашого міста

01 жовтня 2015 року начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Дебольська В.І. та голова профспілки Маландій Т.Г з нагоди Міжнародного дня музики зустрілися з відомою в місті Біла Церква, в Україні та за її  межами людиною – диригентом, заслуженим діячем мистецтв України, директором Будинку органної та камерної музики Клюєвим Володимиром Дмитровичем.
Під час бесіди Володимир Дмитрович розповів про свої нагороди, адже він є  володарем Київської  обласної музичної премії, літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького Украйнсько фонду культури, Ґран-Прі 8-го Обласного конкурсу хорових колективів ім. К. Стеценка, 14-го Регіонального конкурсу хорового виконавства «Чорнобаївський заспів», Лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращого працівника культурно-освітніх закладів, здобув Ґран-Прі 5-го Всеукраїнського міжнацаціонального фестивалю мистецтв «Українська родина-2006», лауреат 4-го та 5-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу колективів народного хорового співу ім. П. Демуцького, 7-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу козацкої пісні «Байда», та інших , нагороджений багаточисленими відзнаками керівництва міста та району, член Золотого фонду міста Біла Церква.
 Хор, під його керівництвом є неодноразовим дипломантом міжнародних, Всеукраїнських, міжрегіональних, обласних, міських фестивалів та конкурсів.
Начальник управління Дебольська В.І. відзначила вклад Клюєва В.Д. в розвиток нашого міста та  побажала міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та успіхів у подальшій роботі.
Голова профспілки            Тетяна Маландій