ІV зональні змагання з більярдного спорту серед працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

В першу суботу вересня у м. Білій Церкві відбулися зональні змагання з більярду «Вільна піраміда» у Відкритому чемпіонаті серед працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Ініціатором зональних змагань по більярду виступили головне управління Пенсійного фонду України у Київській області, обком профспілки працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за сприянням управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації та Федерації спортивного більярду України і Київській області.

У Турнірі взяли участь представники управлінь Пенсійного фонду у м. Білій Церкві, у м. Василькові та Васильківському районі, у Володарському районі, у Тетіївському районі, в Сквирському районі, в м. Фастові та Фастівському районі.

Команду нашого управління вже не перший рік представляли: Качур Людмила – провідний спеціаліст відділу з призначення пенсій та Бондар Артем - головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення.

За результатами більярдних двобоїв 1 місце зайняли представники управління ПФУ у Васильківському районі: Ємельянов Валерій – завідувач господарством та Волинець Леся - головний спеціаліст відділу з призначення пенсій.

Почесне 2 місце отримали працівники нашого управління, 3 місце вибороли гравці управління в м. Фастові та Фастівському районі.

Незабаром переможці Турніру візьмуть участь у фінальних змаганнях Київської області з більярду серед працівників управлінь Пенсійного фонду України у Київській області.

Голова профспілки   Тетяна Маландій