Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради „Про затвердження вартості послуг по приватизації державних квартир /будинків/”

Дата :
2015-09-04

Відповідно до Закону України”Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 9,13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності”, Закону України „Про приватизацію державного житлового фонду”, з метою одержання зауважень та пропозицій від  юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради „Про  затвердження  вартості послуг по приватизації державних квартир /будинків/” та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Метою даного проетку рішення є:

- коригування тарифу щодо оплати послуг по приватизації державних квартир /будинків/.

- створення умов беззбиткового функціонування підприємства, що надає послуги з приватизації державних квартир /будинків/.

З проектом рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб – сайті міської ради та її виконавчих органів за адресою: www bc-rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акта – Комунального підприємства Білоцерквської міської ради служба приватизації державного житлового фонду за  адресою:09100 м.Біла  Церква,Торгова  площа,11,/з 9-00 год. до 16-00 год. крім суботи  та неділі /.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймається від юридичних та фізичних осіб,їх об”єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: 09100 м.Біла Церква  Торгова  площа,11. Комунальне підприємство Білоцеоківської міської ради служба приватизації державного житлового фонду,

тел.39-11-66 /з 9-00 год. до 16-00 год. крім  суботи та неділі/.

Заступник міського голови                                           В.В.Гнатюк