Зустріч з новопризначеними працівниками

26 серпня 2015 року в приміщені управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області відбулася зустріч начальника управління Дебольської В.І. з новопризначеними працівниками. На сьогоднішній день наставництвом в управлінні охоплено 11 новопризначених працівників. На зустрічі з молоддю була також присутня голова профспілкової організації працівників управління Маландій Т.Г.
Керівник управління цікавилася враженнями від перших робочих днів, можливими труднощами в роботі, наскільки своєчасно, доступно та зрозуміло наставник надає практичну допомогу, чи успішно проходить професійна та соціальна адаптація новопризначених працівників в колективі.
Голова профспілки зауважила, що показником успішно проведеної адаптації працівника є якісне та швидке виконання дорученої роботи, довіра до керівництва, бажання працювати  в команді та сприйняття цінностей, норм і традицій колективу.
Начальник управління звернула увагу, що керівництво управління є відкритим для пропозицій та ідей, для конструктивної критики щодо покращення роботи в управлінні.
Новопризначені працівники подякували за зустріч, за увагу до питань, які потребують вирішення та пообіцяли бути гідними представниками соціальної служби, підтримувати та вдосконалювати традиції колективу.

Голова профспілки   Т.Маландій