ІІІ виставка-конкурс "Краса своїми руками"

30.07.2015 в управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області відбулося урочисте підведення підсумків дитячого конкурсу малюнків, вишивки та аплікації серед дітей працівників управління та конкурсу декоративно-прикладного мистецтва для працівників управління, організаторами яких стали адміністрація та профспілковий комітет управління за підтримки головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та обкому профспілки працівників ПФУ у Київській області.

На виставку-конкурс «Краса власними руками» 12 учасників з числа дітей працівників управління представили 21 роботу з малювання, аплікації, орігамі, і 10 працівників управління – 17 робіт з  вишивка бісером та хрестиком, інші різноманітні вироби і композиції.

Грамоти та подарунки переможцям виставки-конкурсу вручив начальник управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов В.Г. Учасники виставки-конкурсу також  не залишилися без уваги – кожен отримав бажаний подарунок.

За рішенням журі виставки-конкурсу роботи переможців будуть направлені до головного управління Пенсійного фонду України у Київській області для подальшої участі у фіналі.

В заході також взяли участь заступник міського голови Сокіл В.І., начальник управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області Дебольська В.І., заступник начальника Білоцерківської ОДПІ Зеленський В.В., голова Білоцерківської міської ради організації ветеранів України Волощенко В.В., голова Білоцерківської громадської організації інвалідів-ліквідаторів Чорнобиля Романиця М.М., працівники управління.

О. В. Кісіна, завідувач сектору персоналу
управління Пенсійного фонду України