Пенсійники Білої Церкви передають набутий досвід своїм колегам з інших районів Київської області

17 липня 2015 року на базі управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області був проведений семінар-навчання, в якому взяли участь працівники управління Пенсійного фонду України у Вишгородському районі Київської області, у Сквирському районі, у Таращанському районі, управління Пенсійного фонду України у м. Березань та у м. Бориспіль та Бориспільському районі.

Метою семінару було набуття практичних знань та навичок для застосування пенсійного законодавства.

Під час зустрічі керівник управління В. Дебольська ознайомила присутніх з роботою управління, його структурних підрозділів, з умовами роботи, які створені для працівників управління, переважна більшість з яких -  жінки. Побажала всім присутнім успіхів у роботі, набуття професіоналізму, порадила займатися самоосвітою та запропонувала подальше ознайомлення з роботою управління безпосередньо в його відділах.

Учасники семінару ознайомилися з проведенням прийому громадян відділом з обслуговування  та розгляду звернень громадян, де начальник відділу О.Бурімська розповіла, що з квітня 2013 року в управлінні створено відділ, який забезпечує організацію якісного надання послуг та інформації особам, які звертаються до управління, в першу чергу, в залі з обслуговуванням громадян за принципом «єдиного вікна». Проінформувала, як застосовуєься механізм проведення прийняття документів для призначення, перахунку пенсій, який порядок подальшого їх проходження.

У відділі з призначення пенсій начальник відділу І.Рябушко не тільки поділилася   тонкощами роботи, але і механізмом налагодження керівництва такого великого колективу з метою плідної та результативної роботи. Начальник відділу з виплати пенсій І.Чайкіна організувала оглядову екскурсію по кабінетам відділу з виплати пенсій, розповіла як заповнюються особові рахунки, яким чином проводиться контроль за виплатою пенсій.

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб О.Майкут розповіла колегам про напрями роботи відділу, основні цілі та завдання  роботи по погашенню недоїмки, стягнення заборгованості, проведенню роботи по забезпеченню погашення боргів по пільговим пенсіям.

Учасники семінару також відвідали виставку творчих робіт дітей працівників управління «Сьогодення – очима дітей», яка проходить в управлінні Пенсійного фонду України  у м. Білій Церкві. На виставці представлені роботи з художньої вишивки, виготовлені із застосуванням різноманітних технік, авторські роботи любителів пензля та ручного плетіння. Такі заходи несуть в собі важливий виховний момент, стимулюють дітей та їх батьків до самовдосконалення та розширення кола суспільно необхідних знань, що дозволяє виховати покоління майбутніх учасників пенсійної системи, - підкреслила  голова профспілки Т.Маландій.

Такі навчання позитивно впливають не тільки на обмін досвідом між управліннями Пенсійного фонду, але і тісним взаємозв»язкам між колегами для забезпечення введення змін в пенсійному законодавстві.