Засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

|  08. 07. 2015

07липня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук привітав з нагоди дня народження керуючого справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, висловивши їй слова вдячності за багаторічну самовіддану  працю, високу професійність та вручив квіти.

В ході засідання члени виконавчого комітету міської ради взяли до відома інформацію щодо медикаментозного забезпечення  у І півріччі 2015 р. пільгових категорій громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р.  № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських  засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного  лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-листопаді 2015р., про створення робочої групи щодо координації роботи з надання соціальних послуг громадянам, що прибули з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Під час засідання було прийнято рішення про  комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №7, санвузлів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №15, реконструкцію випусків зливової каналізації в районі центрального пляжу та в районі вул. Водопійна у м. Біла Церква.

На засіданні також були прийняті рішення про деякі питання перепланування житлових приміщень, присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, квартирного обліку та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.