ІV Літня Спартакіада серед працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

04 липня 2015 року на базі районного стадіону смт. Баришівка відбулася ІУ Літня Обласна Спартакіада серед працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, в якій взяли участь 30 команд – представники територіальних управлінь та апарату головного управління. Вже четвертий рік поспіль такі Спартакіади проводяться з метою залучення працівників Пенсійного фонду до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди та популяризації здорового способу життя та організованого дозвілля.

Загальне керівництво проведенням ІУ Літньої Спартакіади здійснювалось начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдіновим В.Г., начальником управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Стеценко В.Г., першим заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещаком В.М., головою Київської обласної профспілкової організацій  працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Білоусом Л.В.

Більше 300 учасників змагалися з таких легкоатлетичних видів спорту, як біг та естафета на короткі дистанції 60 м для жінок і 100 м для чоловіків, стрибки в довжину, силові вправи на підтягування на перекладині, підняття ваги та віджимання. Фіналом змагань стало перетягування канату.

Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області  гідно представляла команда «Росичі» (капітан команди Є.В. Івашєв).

Члени команди «Росичі» вибороли дві бронзові медалі: Компанець Альберт, провідний спеціаліст відділу з призначення пенсій, - з підтягування на перекладині, Черпак Роман, головний спеціаліст відділу обліку надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб, – з підняття гирі.

Досягнення нашої команди ще раз підтверджують, що працівники управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві вміють не тільки професійно працювати, а й організовано відпочивати, віддаючи перевагу здоровому способу життя. І недаремно спортивний девіз команди нашого управління - «Тільки вперед і тільки разом».

Голова профспілки             Т.Г.Маландій