Відповідальність за невиплату заробітної плати працівникам

Дата :
2015-06-26

Прокуратурою міста Біла Церква здійснювалось процесуальне керівництво у  кримінальному провадженні за фактом невиплати заробітної плати працівникам комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Тролейбусне управління».

Досудовим розслідуванням встановлено, що працівники підприємства вчасно не отримали заробітну за три місяці – з жовтня по грудень 2014 року. За результатами вжитих прокуратурою міста заходів під час здійснення процесуального керівництва у вказаному кримінальному провадженні, в лютому поточного року працівникам Тролейбусного управління в повному обсязі виплачено заборгованість по заробітній платі за вищезазначений період в сумі близько 900 тис. грн.

За результатами досудового розслідування прокуратурою міста направлено до суду обвинувальний акт у зазначеному кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати більше ніж за один місяці).

Прокурор м. Біла Церква
старший радник юстиції                                                                   О. Бутович