Дата :
2015-06-25

1.      Загальна інформація про регуляторний акт:

Рішення 31 сесії V скликання Білоцерківської міської ради від 27 березня 2008 року №672 „Про порядок і нормативи відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до місцевого бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності”.

2.      Виконавець заходів відстеження – Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Київській області.

3.      Цілі прийняття регуляторного акту:

-         Поповнення місцевого бюджету;

-         Встановлення збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

4.      Строк виконання заходів з відстеження: з 27.04.2015 р. по 27.05.2015 р.

5.      Тип відстеження – періодичне.

6.      Методи одержання результатів відстеження – аналіз статистичних даних.

7.      Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержаних даних:

Даними на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані Білоцерківської ОДПІ щодо надходжень до місцевого бюджету частини прибутку (доходу) від господарських організацій комунальної форми власності.

8.  Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

Показники

Один. виміру

2011 рік

2012 рік

2013 рік

2014 рік

1

Кількість СГД – юридичних осіб - всього

один.

50

44

42

37

2

Сума надходжень до місцевого бюджету від СГД – юридичних осіб- всього

тис.грн.

3

Кількість СГД – юридичних осіб звільнених від відрахування частини чистого прибутку (доходу)

один.

------

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Даний регуляторний акт має достатній ступінь визначених цілей. Результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін і доповнень.

Міський голова                                                                                В.П. Савчук