Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  11. 06. 2015

11 червня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, в якій взяла участь заступник начальника Білоцерківського міського управління головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Київській області О.Єршова.

В ході прес-конференції  заступник начальника Білоцерківського міського управління головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Київській області поінформувала про заходи, які проводить дана установа по моніторингу стану повітря в Білій Церкві на шкідливі речовини у зв’язку із пожежею на нафтобазі в с.Крячки Васильківського району, яка виникла 08 червня ц.р.

Зокрема, наголосила, що даною службою, щоденно, чотири рази на добу,  відбираються і аналізуються проби повітря у контрольних точках міста. За результатами аналізу не було виявлено перевищення норм забруднюючих речовин, які утворюються внаслідок горіння.

В подальшому в м.Біла Церква продовжуватиметься лабораторний контроль атмосферного повітря та води  на дослідження вмісту забруднювальних речовин.

Під час прес-конференції білоцерківцям також було надано рекомендації щодо поведінки в умовах пожеж, викликаних горінням нафтопродуктів та інших вогненебезпечних речовин.

Заступник начальника Білоцерківського міського управління головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби в Київській області О.Єршова дала відповіді на питання журналістів.

В заході взяв участь заступник міського голови М.Антонюк.