|  10. 06. 2015

09 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання начальник Білоцерківського районного відділу Головного управління ДСНС України у Київській області К.Осінній поінформував присутніх про заходи, які вживаються відповідними службами щодо гасіння пожежі на нафтобазі в с.Крячки Васильківського району, яка виникла 08 червня ц.р. та по  недопущенню поширення вогню.

Міський голова В.Савчук наголосив, що в Білій Церкві також проводиться  робота по перевірці  об’єктів, які потенційно можуть нести техногенну небезпеку, що розташовані на території міста. У разі необхідності будуть вжиті відповідні заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій  та здійснюватиметься підсилена охорона таких об’єктів.

В ході засідання члени виконавчого комітету прийняли рішення про деякі питання забезпечення жителів м.Біла Церква муніципальним житлом на 2013 -2018 рр.,  внесли зміни до організації дорожнього руху  автотранспорту по бульвару  50-річчя Перемоги, вул. Леся Курбаса та Торговій площі, під час проведення етапу чемпіонату України з триатлону, який відбудеться 25-26.07.2015р. в м.Біла Церква.

Члени виконавчого комітету  прийняли рішення про увіковічнення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції І.Зінича встановивши меморіальну дошку на фасаді навчального корпусу Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Білоцерківський медичний коледж», випускником якого він був. Ввели в дію рішення  конкурсного комітету з  визначення  перевізників на  міських автобусних  маршрутах  загального користування № 6, № 6а, внесли зміни до складу постійно діючої міжвідомчої комісії виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів  від мереж централізованого опалення  і гарячого водопостачання (ЦО і ГВП).

Під час засідання було прийнято рішення про закріплення територій обслуговування  за загальноосвітніми  навчальними закладами м.Біла Церква, затверджено проектно – кошторисну документацію по відновленню гідрологічного режиму та екологічного стану р.Протока з метою захисту від підтоплення присадибних ділянок та житлових будинків в місті.

На засіданні також були прийняті рішення про деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, внесені зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 14.06.2011 р. № 269 «Про затвердженняграфіків роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення».

Члени виконавчого комітету міської ради також розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.