Засідання робочої групи

|  05. 06. 2015

04 червня в м.Біла Церква відбулося чергове засідання робочої групи по підготовці заходів щодо реалізації положень Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

В ході засідання заступник міського голови М.Антонюк наголосив, що розпорядженням міського голови В.Савчука від 25травня ц.р. було створено дану робочу групу з метою організації виконання в м.Біла Церква вимог вищевказаного Закону України.

Відповідними службами виконавчого комітету міської ради та членами робочої групи та було проведено інвентаризацію вулиць, площ, провулків, парків та інших об’єктів топоніміки Білої Церкви та визначено перелік тих, назви яких, на думку членів робочої групи, необхідно змінити на виконання   Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Під час засідання присутні розглянули обґрунтування щодо необхідності перейменування таких об’єктів та розпочали збір пропозиції по нових  можливих їх назвах.

В подальшому, пропозиції по перейменуванню об’єктів топоніміки будуть винесені на громадське обговорення,  а остаточне рішення буде прийнято міською радою.

На засіданні були присутні представники громадськості та міських ЗМІ.