Святкування Міжнародного дня захисту дітей

|  02. 06. 2015

01 червня в м.Біла Церква відбувся ряд заходів з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Під час урочистого відкриття свята присутніх дітей від імені міського голови В.Савчука привітав його заступник М.Антонюк, наголосивши на  заходах, які проводить міська влада щодо підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації їх змістовного дозвілля та ін. Висловив слова вдячності батькам і педагогам за сприяння в розвитку молодих талантів та вручив 20-м вихованцям шкіл мистецтв свідоцтва стипендіатів міського голови за 2014-2015 навчальний рік.

В ході свята відбулись виступи кращих мистецьких колективів міста в музично-розважальній програмі «Живеться в мирі і добрі білоцерківській дітворі», конкурс малюнка на асфальті та ін.

В заходах взяли участь начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик,   представники громадськості міста, журналісти міських ЗМІ та ін.