Весна у «Київській Русі»

Вже доброю традицією в управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві стало знайомство з історією рідного краю працівників управління та їх дітей. Хто, як не батьки можуть навчити дітей любити рідний край, берегти традиції та повагу до його культури!

16 травня профспілкова організація працівників управління за ініціативи та підтримки адміністрації управління організувала для співробітників Фонду та їх дітей подорож до дитинця Древнього Києву - Парк  «Київська Русь». Вони  відвідали фестиваль під назвою «Весна у Київській Русі», де взяли участь найкращі обласні дитячі та дорослі фольклорно-етнографічні колективи.

Працівники Фонду побачили унікальну відтворену архітектуру Середньовіччя,  танцювали, співали, насолоджувалися відпочинком на природі.

Діти мали можливість потренуватися у стрільбі з лука, метанні сокир у середньовічному тирі,  прогулятися верхи на конях та, звичайно, показати свої акторські здібності.

Додали гарного настрою екскурсантам і комфортні та безпечні умови перевезення, завдяки чому на екскурсії побувало понад 20 працівників управління та їх малолітніх дітей, за що ми щиро вдячні директору МПП «Валоіс» Сердюку Івану Михайловичу.

Всі добре відпочили, зарядилися енергією та гарними враженнями!

Голова профспілки              Т. Маландій