|  28. 04. 2015

28 квітня   відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили заходи з підготовки  господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення  м. Біла Церква до роботи в осінньо-зимовий період  2015-2016 рр., взяли до відома звіт відділу з питань землекористування Білоцерківської міської ради про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2015 р.

Члени виконавчого комітету затвердили  новий склад робочих груп з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота», з питань координації діяльності з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком та  Порядки організації  поховання Почесних громадян м.Біла Церква та осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Під час засідання також було затверджено новий склад комісій  виконавчого комітету міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, встановлено тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м.Біла Церква.

Члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківської школи мистецтв №6, віконних прорізів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №4, покрівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №28 «Горобинонька».

В ході засідання виконавчого комітету було встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, прийнято рішення про деякі питання щодо квартирного обліку та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.