3 квітня 2015 року відбулась спільна нарада територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області (Білоцерківського, Роктнянтського, Сквирського, Таращанського районі та м. Білої Церкви) та відповідних структурних підрозділів підприємств поштового зв’язку ЦПЗ №1 Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” за участі начальника відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності головного управління ПФУ у Київській області ТІМОЩЕНКО Л. В., начальника відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи головного управління ПФУ у Київській області АНТОШКО О. В. та заступника директора з питань технологій Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” КЛІМОВОЇ Л. Ф. та начальника ЦПЗ №1 Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта” СТЕПУРИ А. М.

На нараді обговорювались проблемні питання щодо виплати пенсій та грошової допомоги підприємствами поштового зв’язку та пропозиції щодо підвищення якості обслуговування пенсіонерів при виплаті пенсій.

З питань порядку денного виступили:

-          АНТОШКО О. В.;

-          ТІМОЩЕНКО Л. В.;

-          начальник управління ПФУ у Білоцерківському районі БУДКО К. В.

-          начальник управління ПФУ у Сквирському районі ПОСТУПАЛЕНКО Ю. О.

-          начальник управління ПФУ у м. Білій Церкві ДЕБОЛЬСЬКА В. І.

-          начальник управління ПФУ у Рокитнянському районі СОКОЛОВСЬКИЙ М. В.

-          начальник управління ПФУ у Таращанському районі БУРКІВСЬКИЙ М. П.

-          представники Київської обласної дирекції УДППЗ “Укрпошта”.