ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2015-04-02

про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради
«
Про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церквав новій редакції»

Відповідно до ст. 19 Конституції України, ст. 98 - 102 Земельного Кодексу України, Податкового кодексу України, ст.19 Закону України "Про землеустрій", п.34 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" був підготовлений проект рішення міської ради «Про затвердження Тимчасового положення про порядок сервітутного (обмеженого) використання земель комунальної власності територіальної громади м. Біла Церква в новій редакції».

Метою даного проекту рішення є впорядкування землекористування в межах земель територіальної громади м. Біла Церква, з метою врегулювання механізму реалізації принципу платності використання землі та забезпечення економічного регулювання земельних відносин для яких відсутній загальнодержавний механізм закріплення землекористування.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному Веб – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc_rada.gov.ua та у розробника проекту регуляторного акту Відділа з питань землекористування Білоцерківської міської ради                   (04563) 5-59-23, 5-56-91, 5-31-08.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год, крім суботи та неділі на адресу: 09117 України, Київська область, м. Біла Церква, Торгова площа, 6, тел. (04563) 5-56-91, 5-59-23, 5-31-08.