ПЕНСІЙНИКИ ЗВІТУЮТЬСЯ

В управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві  Київської області 26 лютого 2015 відбулася нарада за підсумками роботи управління в 2014 році. Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г. Фатхутдінов  звернувся до присутніх зі вступним словом, визначив головні завдання органів Пенсійного фонду  щодо вдосконалення взаємодії з органами місцевої влади, соціальними партнерами, ветеранськими та громадськими організаціями, які спрямовані на збільшення надходження у бюджет ПФУ, захист прав застрахованих осіб, використання реєстру застрахованих осіб із метою легалізації заробітної плати та зайнятості населення щодо їх виконання працівниками управління. Серед виступаючих були:

Н.А.Царенко, заступник начальника управління, повідомила, що в управлінні перебуває на обліку - 61863 осіб, в 2014 рік було призначено 3395 пенсій та проведено 13960 перерахунків. Розповіла про роботу, яка проводиться з відповідальними особами підприємств за призначення пенсій, а саме про проведення з ними семінарів, надання консультацій  та роз’яснень щодо змін в пенсійному законодавстві. Зупинилась на питаннях проведення зустрічей з громадянами міста по роз’ясненню пенсійного забезпечення.

Звітуючи про проведену роботу, повідомила, що в 2014р. було виплачено пенсій на суму -  1 076 974 750 грн., що в порівнянні з 2013р.  – на   55 221 839 грн. більше.  Розповіла про опитування пенсіонерів щодо своєчасності  отримання ними пенсій та про роботу, яка проводиться робочою групою з представників УПФУ у м. Білій Церкві та Центру поштового зв»язку №1 щодо дотримання графіків виплати пенсій та запобіганню виникнення порушень. Зупинилась на  виплаті пенсій пенсіонерам, які переїхали з Донецької та Луганської областей та  мешканцям Автономної Республіки Крим.

О.П. Бурімська, начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян,   розповіла про роботу залу з обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна» та повідомила, що в  2014 році кількість відвідувачів  до управління склала 76056 осіб. Доповіла про роботу відділу по анкетуванню відвідувачів, яке проводиться з метою покращення умов обслуговування громадян  та про проведений аналіз відгуків громадян про роботу управління. Повідомила про виїздні прийоми до громадян, які за станом здоров’я не можуть особисто з’явитись на прийом та не мають можливості оформити нотаріальне доручення з різних причин, про опитування пенсіонерів на виїзних прийомах.

О.І. Майкут, начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб, доповіла про роботу відділу обліку надходження платежів та обліку застрахованих осіб  по  збору власних коштів та власних доходів. В 2014 році надійшло власних коштів в сумі 21509,25 тис.грн, що на 1072,65 тис. грн. менше ніж в 2013 році , а власних доходів -  609664,57 тис. грн. що на 70829,27 тис.грн. більше ніж за аналогічний період 2013 року. Наголосила, що рівень забезпеченості власними коштами з початку року становить 56,7%, що на 17,0% більше в порівнянні з відповідним показником минулого року та на 1,9% більше в порівнянні з відповідним показником минулого місяця. Назвала найбільших боржників міста та проблемні питання, які вирішує управління для погашення заборгованості та розповіла про спільну роботу щодо погашення заборгованності з відділом ДВС та виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради. Вказала на проблемні питання та запропонувала можливі шляхи їх вирішення, які могли б скоротити обсяги заборгованості підприємств з безнадійним статусом боргу та надати можливість оперативно працювати з безнадійною заборгованістю.

Є.В Івашев, начальник юридичного відділу,  розповів про роботу юридичного відділу по стягненню заборгованності з боржників - фізичних та юридичних осіб в 2014 році . Зупинився на проблемному  питанні - стягненні витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та запропонував можливе вирішення.

В.Д.Волощенко, голова міської ради організації ветеранів України, подякував працівникам управління за проведення зустрічей у ветеранських організаціях та за роз»яснення і консультації, які надають спеціалісти управління громадянам на таких зустрічах. Вручив грамоти працівникам управління за проведення роз»яснювальної роботи серед населення міста.

Начальник загального відділу                                                                                 О.Д.Ткач