|  10. 02. 2015

10 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету взяли до відома інформацію управління охорони здоров’я міської ради про стан забезпечення харчування хворих в стаціонарах лікувально-профілактичних закладів міста у 2014 р., затвердили новий склад комісії по розгляду окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та відповідне положення в новій редакції.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення  про увіковічення пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції, яким вирішили встановити меморіальні дошки на території м.Біла Церква на честь випускників білоцерківських загальноосвітніх навчальних закладів, що загинули за незалежність України -  С. Павлуші - на фасаді Білоцерківського  професійно-технічного училища ім. П.Поповича; І. Каплуненка - на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№ 6; Р. Григора - на фасаді Білоцерківського  навчально-виховного об’єднання «Перша гімназія – школа першого ступеня»; С. Чопа -  на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ст.. № 5.

Під час засідання виконавчого комітету було утворено Білоцерківський міський оперативний штаб з питань безпеки громадян та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури міста.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про вартість харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, розглянули деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, затвердили склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості  в мікрорайоні Гайок в м.Біла Церква та склад  робочої групи щодо моніторингу виконання ліцензійних умов здійснення операцій з металобрухтом.

Під час засідання також було введено в дію рішення конкурсного комітету з визначення перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 7 «Міська лікарня № 2 - Супермаркет «Велика кишеня»,  прийнято рішення про відведення сектора для почесних поховань на центральній алеї кладовища «Сухий Яр» т. зв. Алеї Слави  особам, які загинули  за незалежність України   та  розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.