Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  03. 02. 2015

03 лютого в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації.

В ході прес-конференції начальник управління реєстрації платників та електронних сервісів Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Київській області Т.Єнтіс поінформувала присутніх про  механізм встановлення місцевих податків та зборі в м.Біла Церква на 2015рік та їх ставки, які були прийняті відповідно до законодавства України на засіданнях сесії міської ради 22 та 29 січня ц.р.

Відповідно до визначених норм, встановлено ставки для різних категорій платників податків. Зокрема, на податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний,  земельний податки та єдиний податок, а також на місцеві збори - збір за місця для паркування транспортних засобів та туристичний збір.

Начальник управління реєстрації платників та електронних сервісів Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Київській області Т.Єнтіс детально ознайомила із ставками податків та зборів, що будуть сплачувати фізичні та юридичні особи, строками та умовами їх оплати. Наголосила, на необхідності вчасного проведення даних оплат, зазначила, що Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління державної фіскальної служби у Київській області на даний час працює в посиленому режимі, на її базі функціонує консультативний центр, який надає необхідні консультації та проводить роз’яснювальні семінари для платників податків.

В прес-конференції також  взяв участь  заступник міського голови М.Антонюк, який поінформував про зміни в чорнобильському законодавстві, які були прийняті Верховною Радою України 28.12.2014р. Зокрема, вилучені статті щодо ІV зони посиленого радіоактивного контролю, до якої було віднесено м.Біла Церква. Відповідно до даного законодавства України,  білоцерківцям, які мали посвідчення постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС ІV категорії припинено надання визначених пільг та компенсацій.

Наголосив, що з метою соціального захисту білоцерківців, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, враховуючи значний ріст захворюваності жителів міста, виконавчим комітетом Білоцерківської міської ради було підготовлено звернення до Верховної Ради України із пропозиціями внести зміни в законопроект, що регулює дані питання .

Під час прес-конференції присутні дали відповіді на питання журналістів.