Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Дата :
2015-01-31

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 січня 2015 р.                               м. Біла Церква                                    № 1404-71-VI

Про встановлення податку на
нерухоме майно, відмінне від
земельної ділянки

Розглянувши подання постійної комісії міської ради у справах бюджету, фінансів та цін, лист Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області № 97/9/1701 від 15.01.2015 року, відповідно до Податкового кодексу України (зі змінами), пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Встановити  на території міста Біла Церква  податок  на   нерухоме  майно, відмінне  від  земельної ділянки згідно з додатком.

2. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю надати дане рішення  для  оприлюднення в  засоби масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради у справах бюджету, фінансів та цін.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук