Зустріч з головою Білоцерківської міської ради Організації ветеранів України Волощенком В.Д. та представниками рад ветеранів міста

27 січня 2015 року головними спеціалістами відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Драбинко К.А. та Берлютою І.О. була проведена  зустріч з головою Білоцерківської міської ради Організації ветеранів України Волощенком В.Д. та представниками рад ветеранів міста, щодо змін в пенсійному законодавстві з 01.01.2015 року відповідно до Закону України « Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України » від 28.12.2014р. №76. Протягом щирого спілкування було роз’яснено всі хвилюючі ветеранів питання та надано необхідні консультації.