Пенсійники – воїнам 72-ої окремої механізірованої бригади

Працівники управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області в черговий раз долучились до  благодійної акції з надання допомоги воїнам 72 – ої окремої механізірованої бригади, які ризикуючи власним  життям, мужньо  та  гідно відстоюють мир, цілісність та  єдність  нашої  держави в зоні проведення АТО.

15 січня, напередодні свята Водохрещення працівники управління зібрали теплі шкарпетки, солодощі, горіхи та передали капітану 72 – ої окремої механізірованої бригади Чаплінському М.А. для бійців, які знаходяться в зоні бойових дій.

А для допомоги родинам загиблих в зоні АТО, допомоги та реабілітації поранених в черговий раз працівники управління зібрали кошти в сумі 1,04 тис. грн. та передали їх волонтеру Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО Борозенець М.А.

Кожен з нас переживає та вболіває за майбутнє України та бажає кожній родині миру, добра і злагоди!

Голова профспілки    Т. Маландій