ГОТУЄМО МАЙБУТНІ КАДРИ

У січні 2015 року в управлінні Пенсійного Фонду України у м. Білій Церкві Київської області відбулися зустрічі зі студентською молоддю, яка навчається за направленнями головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. На даний час 8 таких студентів з нашого міста здобувають повну вищу освіту в Національному авіаційному університеті, Національному університеті «Одеська юридична академія» та Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Під час зустрічей увага зверталася на рівень навчання студентів, їх громадську діяльність, подальші плани щодо працевлаштування тощо. Також студенти мали змогу ознайомитися з роботою управління, відвідавши його відділи під час оглядової екскурсії.

Такі щорічні зустрічі допомагають тримати тісний зв'язок з майбутніми кадрами, студентська молодь розуміє де вона буде працювати і чим займатися після закінчення вишів, а проходження ними в управлінні виробничої і переддипломної практики сприяє набуттю конкретного практичного досвіду роботи.

О.В. Кісіна, завідувач сектору персоналу
управління Пенсійного фонду України