|  24. 12. 2014

23 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були затверджені плани pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на 2015p., та на перший квартал наступного року.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до складу комісії для розгляду питань, пов’язаних із встановленням статусу учасника війни та до складу робочої групи для опрацювання документів, які подаються на комісію Київської  обласної державної адміністрації з визначення даних про заробітну плату  працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 рр.

Під час засідання також було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт системи опалення дошкільних навчальних закладів комбінованого типу №3, №14, №21, схвалено Програму реалізації заходів з енергозбереження щодо заміщення споживання природного газу та скорочення споживання природного газу шляхом модернізації теплогенеруючого обладнання по комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

Члени виконавчого комітету ввели в дію рішення конкурсного комітету з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування №25, №26, затвердили новий склад і положення про комiтет з конкурсних торгів виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради та  розглянули ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.