Прес-конференція міського голови В.Савчука для представників міських засобів масової інформації

|  23. 12. 2014

22 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук поінформував присутніх про діяльність міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви. Зокрема, наголосив, що у зв’язку із запровадженням в державі економії споживання електроенергії, через недостатню кількість вугілля для забезпечення функціонування теплоелектростанцій, відбувається тимчасове відключення електроенергії в мікрорайонах міста. Міський голова звернувся до білоцерківців з проханням із розумінням ставитися до відключень електроенергії, оскільки, за повідомленнями у ЗМІ, 22 грудня ц.р. сталася зупинка Трипільської ТЕС, у зв’язку з чим можливе подальше тимчасове припинення енергопостачання. Для інформування населення будуть розроблені та доведені відповідні графіки. Наголосив, що завданням міської влади є першочергове забезпечення теплопостачання лікарняних закладів та установ соціального призначення.

В ході прес-конференції міський голова акцентував увагу на необхідності уникнення використання піротехніки та обмеження святкувань під час Новорічних та Різдвяних свят у зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі та подіями на Сході країни.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на проставлені питання журналістів.