Допомога від пенсійників їде на Схід

Працівники управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області в черговий раз долучились до  благодійної акції з надання допомоги воїнам 72-ої окремої механізованої бригади, які ризикуючи власним  життям, мужньо  та  гідно відстоюють мир, цілісність та  єдність  нашої  держави в зоні проведення АТО.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят працівники управління зібрали кошти в сумі 2,2 тис. гривень, на які придбали солодощі, печиво, чай, каву, горіхи, вітаміни, льодяники для профілактики простудних захворювань, зібрали теплі речі, шапки, светри,  шкарпетки та ще багато інших  корисних речей.

Не залишились осторонь та долучилися до допомоги армії і матері та бабусі наших працівників. Власними турботливими руками вони сплели шерстяні шкарпетки для бійців, а  діти працівників управління підготували новорічні малюнки та листівки з щирими побажаннями здоров»я, миру та скорішого повернення додому. Всі зібрані подарунки були передані головою профспілки управління, начальником управління, та працівниками управління капітану 72-ої окремої механізованої бригади Чаплінському М.А. для бійців, які знаходяться в зоні бойових дій.

З липня цього року це вже 4 акція по наданню допомоги нашим військовим. Раніше працівниками управління були зібрані кошти в сумі 5,1 тис. гривень та передані Благодійному фонду «Білоцерківець» для закупівлі необхідних речей воїнам на придбання  рацій, біноклів,  теплого взуття  та  одягу, а діти працівників управління підготували новорічні малюнки та листівки з щирими побажаннями здоров»я, миру та скорішого повернення додому.

Також було зібрано та передано волонтерській організації на чолі з Кісільової І. В. 8,4 тис гривень для придбання тепловізора.

Жоден працівник управління не залишився осторонь і від збору коштів для сім»ї загиблого військовослужбовця капітана А. Романчука.

Наша колега – Почесний донор України тричі здавала кров  для поранених учасників АТО, один із працюючих самотужки придбав та  передав для свого товариша – бійця, мобілізованого до Збройних сил України,  кевларову каску, інший - закупив дві електростанції.

Звичайно, заробітна плата працівників управління, як і працівників інших бюджетних установ,  ніколи не була великою, а в 2014 році,  в зв»язку з фінансовою кризою, її, навіть, можна з повним правом назвати мізерною. Але вона є офіційною і з неї утримуються всі передбачені законодавством податки. Так, із зарплати працівників було утримано та перераховано на рахунок Білоцерківської ОДПІ Міністерства доходів України 26,3 тис. гривень військового збору, що є також вагомим внеском у матеріальне забезпечення наших воїнів.

Нещодавно колектив управління поповнився новими 4-ма працівниками - вимушеними переселенцями  з Луганської та Донецької області. І профспілковий комітет вирішив  взяти їх родини під свій патронат.

Але на цьому ми не зупинимося і  найближчим часом плануємо зібрати кошти для допомоги родинам загиблих в зоні АТО, реабілітації поранених, теплі речі та інше для подальшої передачі представникам громадської організації «Всеукраїнське об»єднання матерів та дружин учасників АТО» .

Небайдужих, хто не переймається подіями на Сході України зараз, серед нас немає. Кожен переживає та вболіває за майбутнє рідної країни.

Незабаром – Новий рік та Різдво Христове,  на які ми всі покладаємо багато сподівань і надій. Тож бажаємо кожній родині миру, добра і злагоди! Хай щастить всім!

Голова профспілки    Тетяна Маландій