|  10. 12. 2014

09 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова за активну участь, професійність та злагоджені дії по ліквідації пошкодження труби магістральної мережі теплопостачання «ТЕЦ-місто» вручив ряду представників комунальних підприємств міської ради «Білоцерківтепломережа», ЖЕК №7, ТОВ «Білоцерківтеплоенерго» та ін. почесні грамоти і подяки виконавчого комітету міської ради з наданням грошової винагороди.

В ході засідання членами виконавчого комітету були затверджені план діяльності виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 р., фінансові  плани на 2015р. комунальних підприємств Білоцерківської міської ради. Взято до відома інформацію заступника міського голови щодо звернень  громадян по питаннях роботи  перевізників на міських  автобусних  маршрутах загального користування,  прийнято рішення про проведення конкурсу з визначення перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 7. В ході обговорення даних питань взяли участь керівники міських підприємств-перевізників, які дали пояснення стосовно проблем обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про створення комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, перебувають у складних життєвих обставинах, що спричинені соціальним становищем. Затвердили Порядок надання автотранспортної послуги в режимі «Соціальне таксі» в м.Біла Церква в новій редакції та прийняли рішення про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування  складу громадської ради  при виконавчому комітеті  Білоцерківської міської ради

Під час засідання також було затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщень, внутрішніх мереж ряду освітніх та медичних  установ, прийняті рішення про проведення перерахунків за послуги централізованого опалення і гарячого водопостачання споживачам масиву Леваневського, встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення  та  розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.