Пенсійний фонд тісно співпрацює з громадськими організаціями міста

Вже не перший рік управління Пенсійного фонду України в м. Білій Церкві тісно співпрацює з громадськими та ветеранськими організаціями нашого міста.

Зустрічі проводяться щомісячно, згідно графіка, який складається спільно з предавниками громадських організацій, погоджується з начальником управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради та затверджується міським головою. З огляду на поважний вік пенсіонерів та ветеранів зустрічі відбуваються у заздалегідь узгоджений час, зручний для них. Кожне засідання оформлюється відповідним протоколом, в якому зазначається кількість присутніх та розглянуті питання в ході засідання.

На таких виїздних прийомах надається актуальна інформація з питань пенсійного забезпечення. Найбільше громаду міста цікавлять питання щодо порядку проведення індексації, виплати заборгованоісті по судових рішеннях (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 03.09.2014р.), призначення (перерахунку) пенсії, переліку документів та довідок, які необхідно подати при переведенні з одного виду пенсії на інший, особливостей таких переходів та інше.

З початку року спеціалістами управління було проведено 27 таких виїздних прийомів, на яких були присутні 552 особи.

З березня 2012 року, для зручності громади міста, на офіційному ВЕБ-сайті Білоцерківської міської ради розміщуються графіки виїзних прийомів з питань пенсійного забезпечення працівників управління з ветеранами громадських організацій міста. Дана інформація також розміщена у залі з обслуговування громанян за принципом «єдиного вікна» Пенсійного фонду.

Начальник відділу з обслуговування
та розгляду звернень громадян                                                      Бурімська О.П.