Свято тих, хто творить добро

29 жовтня в управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві з нагоди Дня працівника соціальної сфери відбулися урочисті збори, на яких керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Н.І. Дудко привітала всіх присутніх зі святом, відзначивши важливість виконання завдань, покладених на працівників соціальної сфери. За дорученням міського голови В.П.Савчука, за сумлінну працю, професійність та з нагоди свята Ніна Іванівна вручила грамоти Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету: М.С.Безбах, О.В. Григоренко, О.В. Гулі, О.П. Полозюк, О.О. Федоренко, Т.Ф. Федорчук.

Перший заступник начальника управління ПФУ у м. Білій Церкві В.І. Голубець побажав учасникам зібрання міцного здоров’я, миру, добра, злагоди та успіхів у подальшій роботі і вручив К.А. Драбинко Почесну грамоту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, О.І.Майкут Подяку від імені КОДА. Також Подяками управління ПФУ у м. Білій Церкві за сумлінне виконання посадових обов»язків були відзначені спеціалісти управління Л.М. Артеменко Л.М., І.О. Берлюта, К.М. Логовська.

Не залишився осторонь і профспілковий комітет управління. За активну громадську позицію та участь у суспільному житті колективу подяки від профспілкового комітету вручені заступнику голови профспілкового комітету І.О. Чайкіній та члену профспілки О.В. Орловій.

Головний спеціаліст сектору персоналу    Т.Г.Маландій