До уваги громади міста Біла Церква!

Дата :
2014-11-04

Київська обласна державна адміністрація у тісній співпраці з Проектом ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» стала однією з п’яти областей, де реалізовуватиметься процес проектування Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.

Розробка Стратегії – це не лише підготовка самого документу, а й інструмент налагодження співпраці між обласною державною адміністрацією, обласною радою, районними адміністраціями, міськими та районними радами, університетами, а також широким колом організацій громадянського суспільства. Оскільки стратегічний документ має стати надбанням усіх зацікавлених сторін, аби згодом забезпечити суспільну підтримку реалізації заходів та проектів з Плану реалізації Стратегії.

Процес розробки Стратегії – колективна робота десятків організацій та активних людей області із різних сфер діяльності, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, наукових установ та громадських організацій.

Стратегія ставить перед собою амбітну мету та важливе завдання –Київщина має стати «Першою серед кращих», лідером серед найбільш розвинених областей, взірцем реформаторського регіону на шляху до євроінтеграції України. Використовуючи власні переваги, ресурси та можливості можна спільними зусиллями досягнути такої цілі.

Реалізація Стратегії полягатиме у формуванні комплексної системи завдань, що базуються на розумінні реальної ситуації та рівня розвитку усієї області, міст та районів. А напрацювання проектних ідей зможе забезпечити досягнення стратегічного бачення та створення регіону сталого розвитку.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Київщини запропонувати свої проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії за посиланням http://koda.gov.ua/proekt_strategiji_regionalnogo_rozvitku_kijivskoji_oblasti_na_period_do_2020_roku. Бажаючі можуть до 21 листопада долучитись до напрацювання проектних ідей. При підготовці пропозицій необхідно ознайомитись з документами, напрацьованими  в процесі роботи над Стратегією на офіційному сайті КОДА. Додаткову інформацію також можна отримати у Департаменті економічного розвитку і торгівлі за тел.: (044) 286-87-49, (044) 286-81-23, (044) 286-82-50.

ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2015 – 2017 роки

ФОРМА ПРОПОЗИЦІЇ ІДЕЇ ПРОЕКТУ

Проект СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на період до 2020 року