|  04. 11. 2014

04 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання члени виконавчого комітету взяли до відома звіт начальника управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради по роботі із зверненнями громадян, прийняли рішення про реєстрацію Громадського формування з охорони громадського порядку «Самозахист».

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про проведення конкурсу з визначення перевізників на оборотні рейси  міських автобусних маршрутів  загального користування  №25, № 26, затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дошкільного навчального закладу №30,  покрівлі загальноосвітніх шкіл І-ІІІст.№ 5 та №20.

Під час засідання виконавчого комітету було прийнято рішення рекомендувати міській раді  присвоїти звання «Почесний громадянин м.Біла Церква» Р.Григору, В.Савуляку (посмертно) за проявлену мужність по захисту територіальної цілісності України.

В ході засідання також було встановлено режим роботи деяких об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, внесено зміни до складу комісії по присудженню міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького та  розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.