Фінальний тур змагань з більярду «Вільна піраміда»

31 жовтня 2014 року у м. Фастові відбувся фінал з більярду «Вільна піраміда» Відкритого чемпіонату головного управління Пенсійного фонду України у Київській області серед чоловіків, жінок та у парних змаганнях.

В заході взяли участь представники апарату головного управління, переможці зональних змагань, представники ветеранських організацій та голови первинних профспілкових організацій управлінь.

Команду нашого управління представляли головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення А.І.Бондар, голова ветеранської організацій працівників управління В.Д.Нонко та голова профспілки Т.Г.Маландій.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся голова обкому профспілок Л.В. Білоус. На його думку змагання,  проведення яких стало вже традицією, зможуть об'єднати та згуртувати працівників управлінь Київської області, а в подальшому - і України. З наступного року їх проведення буде приурочено до Дня працівника соціальної сфери.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області В.Г. Фатхутдінов привітав всіх присутніх з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери та звернув увагу, що в першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія, невтомна щоденна праця яких є нелегкою, але вкрай важливою і необхідною. Він подякував всім працівникам Фонду за сумлінну працю і нагородив грамотами та медалями переможців змагань з більярду.

Голова профспілки управління    Тетяна  Маландій