Підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за 9 місяців 2014 року розглянули сьогодні на виїзному засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в області у м. Фастів.

На колегії були присутні: виконуючий обов’язки Голови правління Пенсійного фонду України Шамбір Микола Іванович, директор департаменту організаційно-інформаційної роботи та господарського забезпечення Пенсійного фонду України Калинський Олексій Олексійович, директор департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Мартинюк Леонід Олександрович, виконавчий директор Київського обласного об’єднання організацій роботодавців Воронін Віктор Геннадійович, голова Фастівської міської ради Нетяжук Михайло Володимирович, голова Фастівської районної ради Сиваненко Геннадій Павлович, голова Фастівської районної державної адміністрації Липовченко Євгеній Валерійович, голова громадського об’єднання «Організація ветеранів головного управління Пенсійного фонду України у Київській області» Павелко Микола Петрович, голова обласного комітету Київської обласної професійної спілки працівників Пенсійного фонду України Білоус Леонід Васильович, начальники територіальних управлінь Пенсійного фонду України Київської області та начальники структурних підрозділів головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Як було зазначено під час засідання, в області до бюджету Фонду з усіх джерел фінансування надійшло 8,06 млрд. грн., що порівняно із відповідним періодом минулого року більше на 0,3 млрд.грн.

З Державного бюджету України на фінансування пенсійних програм виділено 3,1 млрд. грн. (100,4% планових показників на цей період).

Загальна сума видатків на пенсійні виплати та інші заплановані витрати становила 8,2 млрд. грн., що на 0,3 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період торік.

За січень-вересень 2014 року органами Пенсійного фонду України Київської області призначено пенсії 19 485 громадянам, у тому числі 621 особі, звільненій з військової служби, 95 168 пенсіонерам проведено перерахунки пенсій за особистими заявами.

Встановлено 620 пенсій за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною».

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2014 №76 «Про соціальний захист членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 р. по 21 лютого 2014 р.» доплату до пенсії у зв’язку з втратою годувальника встановлено сімом непрацездатним членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту.

23 членам сімей військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Служби безпеки України, які загинули під час проведення антитерористичної операції, призначені пенсії у зв’язку з втратою годувальника.

Станом на 28.10.2014 до органів Пенсійного фонду в області звернулися за виплатою пенсії за місцем фактичного проживання 9 837 осіб, які виїхали з території Донецької та Луганської областей. Взяття на облік та виплата пенсій цій категорії громадян здійснюється невідкладно за матеріалами електронних пенсійних справ.

В.о. Голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір акцентував увагу на пріоритетних напрямках діяльності, зокрема щоденному контролі за переведенням пенсій переселенцям та скорочення часу від звернення до дати оформлення пенсії. Він націлив керівників територіальних управлінь Фонду на розвиток співпраці з органами місцевої влади, фіскальної, виконавчої служби.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери очільник Пенсійного фонду України щиро привітав колег із професійним святом і побажав енергії та натхнення у виконанні їхньої важливої соціальної місії.

Начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов В. Г. підвів підсумки колегії та подякував колегам за проведену роботу та місцевій владі за співпрацю.