МИ – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

З метою покращення санітарного стану, озеленення та благоустрою міста Біла Церква в осінній період 2014 року виконавчий комітет міської ради вирішив провести з 15 вересня 2014 року по 15 листопада 2014 року осінній двомісячник по благоустрою міста Біла Церква.

До цієї акції приєдналися і працівники управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області.

28 жовтня 2014 року відбулася акція по впорядкуванню території прилеглої до адмінбудівлі управління за адресою вулиця Фастівська,23.

Такі заходи з прибирання проводяться щорічно, навесні та восени, і стали доброю традицією в трудовому колективі.

В цей день було впорядковано і прибрано від сухого листя, гілок і сміття понад 2,0 тис. кв. м. зеленої зони та тротуарів від управління до вулиці Щорса, що стало  конкретним вкладом у загальноміський двомісячник санітарної очистки, озеленення та благоустрою Білої Церкви.

Але на цьому працівники управління не зупиняються та у вихідни дні планують проведення суботника в Дендропарку «Олександрія» - улюбленому місці відпочинку мешканців міста і працівників нашого управління.

Відродження Дендропарку «Олександрія» - справа спільна.

Голова профспілки                         Т.Г.Маландій