Прес-конференція міського голови

|  21. 10. 2014

20 жовтня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів традиційну прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, в ході якої поінформував про діяльність міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Зокрема, міський голова повідомив присутніх про засідання шістдесят четвертої сесії  міської ради, яке відбулося цього дня. Зазначив, що на засіданні було розглянуто питання щодо внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.01.2014р. № 1142-53- VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2014рік», відповідно до яких 109 млн грн., виділених із державного бюджету, будуть направлені на компенсацію різниці в тарифах за спожиті енергоносії. Міський голова наголосив, що розрахунок міста із боргами перед теплопостачальними організаціями надасть можливість вчасно розпочати опалювальний сезон.

Міський голова В.Савчук також ознайомив журналістів із рішеннями, які були прийняті на засіданні виконавчого комітету, що відбулося 20 жовтня ц.р. Так, члени виконавчого комітету прийняли рішення про початок опалювального сезону 2014-2015рр. в м.Біла Церква. Наголосив, що опалювальний період для дошкільних, шкільних, позашкільних закладів, установ охорони здоров’я та соціального захисту населення  міста розпочнеться згідно із заявами їх керівників. Опалювальний період для житлового фонду розпочнеться за умови пониження температурного режиму, при якому середньодобова температура протягом трьох діб становитиме менше 8 °C. Гаряче водопостачання забезпечуватиметься з 21 жовтня ц.р. з врахуванням антикризових заходів, передбачених регіональними Планами заходів по зменшенню споживання природного газу на 30% та забезпеченням фактичного використання природного газу споживачами в межах розподілу природного газу.

Міський голова відмітив, що в рамках підготовки до початку опалювального періоду в місті було розроблено та проведено комплекс заходів по економії споживання газу, теплозбереженню та ін.

Під час  прес-конференції міський голова В.Савчук зупинився на питанні підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України,  які призначені на 26 жовтня ц.р. Наголосив, що міською владою проведені всі необхідні заходи і всі дільничні виборчі комісії готові до виборів. Також відбувся ряд нарад із представниками силових структур  щодо забезпечення правопорядку під час виборчого процесу та підрахунку голосів.

Міський голова закликав всіх учасників виборчого процесу дотримуватись норм чинного законодавства в частині агітації, розміщення агітаційних матеріалів в установлених місцях. Наголосив на необхідності зняття своїх агітаційних матеріалів у визначені терміни.

Разом з тим, міський голова акцентував увагу на недопущенні розповсюдження неправдивої інформації з боку ряду кандидатів  у народні депутати України. Зокрема, відмітив, що на ремонт міських вулиць в поточному році було виділено 5,5 млн. грн. з обласного бюджету. За рахунок цих коштів було проведено капітальний ремонт вул..Таращанська і Польова та поточний -27-ми вулиць. Крім цього, з міського бюджету також було виділено 6 млн. грн. на ремонт ряду міських вулиць, внутрішньобудинкових проїздів деяких житлових будинків, облаштування тротуару по вул.Гординського. Дані кошти освоєно на 80%, роботи продовжуються.

Міський голова зупинився і на проблемному питанні щодо реконструкції шляхопроводу по Сквирському шосе. Відмітив, що на даному об’єкті необхідно будівництво транспортної розв’язки обласного значення. З цією метою, для розробки відповідної проектної документації, Київською обласною радою з обласного бюджету було витрачено 2,5млн.грн.. Для облаштування тимчасового переїзду через залізничні колії необхідно виділити ще близько 500тис.грн. та розпочати заплановану реконструкцію.  Міський голова наголосив, що згідно із нормативними документами кошти з міського бюджету на дану потребу не виділялися. Зазначив, що міською владою проводяться відповідні заходи щодо розгляду можливості  початку  реконструкції шляхопроводу по Сквирському шосе в наступному році.

Ще одне із питань, на якому зупинився міський голова – питання відновлення руху по вул.. Таращанська, Колгоспна, Будьонного. У зв’язку з тим, що даними вулицями рухався багатотонний вантажний автотранспорт, дорожнє покриття та будинки на вулицях почали зазнавати руйнувань. На цих вулицях, тимчасово, заборонено рух автотранспорту. З метою вирішення даної проблеми  міською владою розглядається можливість будівництва об’їзної дороги для вантажного транспорту. Також  планується облаштувати додаткову дорогу по вул. 1-ша Піщана, для здійснення одностороннього руху легкових автомобілів  даною вулицею та вул.. Таращанська, Колгоспна, Будьонного.

В ході прес-конференції міський голова  також зупинився на питанні  відновлення роботи переїзду по вул.П.Запорожця.  Зокрема, поінформував про домовленість із керівництвом Південно-Західної залізниці щодо облаштування переїзду двостороннім шлагбаумом з метою підвищення безпеки учасників дорожнього руху.

Міський голова висловив сподівання, що після завершення виборчого процесу будуть проведені відповідні заходи на державному рівні, які принесуть політичну стабільність та підвищать соціально-економічний розвиток держави та Білої Церкви зокрема.

В ході прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на проставлені питання журналістів.