Зональні змагання з більярду «Вільна піраміда» у Відкритому чемпіонаті головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

18 вересня у м. Василькові    відбулися зональні змагання з більярду «Вільна піраміда» у Відкритому чемпіонаті головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  серед чоловіків, жінок та у парних змаганнях.

Ініціатором зональних змагань по більярду виступили головне управління Пенсійного фонду України у Київській області, обком профспілки працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області за сприянням управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації.

У Турнірі взяли участь представники управлінь Пенсійного фонду у м. Білій Церкві, у м. Василькові та Васильківському районі, в Сквирському районі, в м. Фастові та Фастівському районі.

Команду нашого управління представляли Качур Л.О. – провідний спеціаліст відділу з призначення пенсій та Бондар А.І. - головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення.

За результатами більярдних двобоїв 1 місце серед чоловіків посів Бондар А.І. - головний спеціаліст відділу інформаційних систем та програмного забезпечення управління ПФУ у м. Білій Церкві.

Незабаром переможці Турніру візьмуть участь у фінальних змаганнях Київської області з більярду серед працівників управлінь Пенсійного фонду України.