Нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста

|  20. 08. 2014

20 серпня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів нараду з керівниками підприємств, установ та організацій міста щодо підготовки до відзначення Дня Незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня знань.

Міський голова ознайомив присутніх із основними напрямками  роботи щодо підготовки до відзначення даних заходів, зазначив. Зупинився на питанні підготовки міста до осінньо-зимового опалювального сезону,зокрема відзначив необхідність економного використання газу та переходу на енергозберігаючі технології.

Міський голова В.Савчук поінформував присутніх про роботу міської влади щодо забезпечення військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади матеріально-технічним оснащенням,спеціальним одягом, взуттям та ін. Відмітив важливе значення співпраці влади з підприємствами усіх форм власності, благодійними та громадськими організаціями щодо сприяння забезпечення військовослужбовців даної бригади продуктами харчування,питною водою та ліками. Зупинився на питанні соціально-побутового забезпечення жителів Донецької та Луганської областей,які тимчасово перебувають на території Білої Церкви.

У ході наради заступник міського голови М.Антонюк ознайомив присутніх із планом проведення заходів до  Дня незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня знань та ін.

На нараді були присутні секретар міської ради О.Олійник, заступник міського голови В.Гнатюк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, представники міських ЗМІ.