|  19. 08. 2014

19 серпня  відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету були прийняті рішення про заходи щодо підготовки  та організованого початку 2014/2015 навчального року в  м. Білій Церкві, організацію і проведення призову громадян України на строкову військову службу  в жовтні – листопаді ц.р.

Члени виконавчого комітету міської ради затвердили  тарифи на платні послуги, що надаються лікувально-профілактичними закладами м. Біла Церква, розглянули рішення  про кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Біла Церква», яким  рекомендували міській раді присвоїти звання  «Почесний громадянин міста Біла Церква» головному лікарю Білоцерківської міської лікарні №1, Заслуженому лікарю України, депутату міської ради шести скликань Г.Яценку.

На засіданні також було внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2014 р.,  затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від 12.11.2013р. № 373, встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівлі та фасаду централізованої бухгалтерії управління освіти і науки міської ради.

Члени виконавчого комітету прийняли рішення про заборону розміщення об’єктів зовнішньої реклами на територіях ряду парків, бульварів, скверів та площ міста в межах червоних ліній прилеглих доріг, підтримали рішення  про організацію дорожнього руху транспортних засобів в м.Біла Церква, яким з 10 вересня по 30 листопада ц.р. буде тимчасово обмежено рух транспорту по вул.Колгоспній, Професора Голуба, Таращанській  на час проведення робіт з реконструкції дороги по вул.. Таращанській.

В ході засідання також було розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.