«КРАСА ВЛАСНИМИ РУКАМИ»

31 липня 2014 року в управлінні Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві Київської області відбулося урочисте відзначення переможців і учасників виставки-конкурсу дитячого малюнку та виробів декоративно-прикладного мистецтва серед дітей працівників управління «Краса власними руками», яка проводилася з метою популяризації  українського народного художнього мистецтва, розвитку дитячої творчості, естетичного виховання молодого покоління.

Відкриваючи виставку-конкурс, начальник управління В. І. Дебольська привітала всіх присутніх зі святом творчості і краси, відмітила майстерність учасників конкурсу, їх талант, невтомність рук та душі, щиру любов до рідного краю, побажала їм і в подальшому натхнення та нових успіхів.У цей день також були відзначені подяками і подарунками працівники управління, які напередодні взяли активну участь у фестивалі талантів в номінації «декоративно-прикладне мистецтво»: C.Андронова, О.Бурімська, В.Гордієнко, О.Гула, К.Логовська, С.Потіха, О.Шарко, Н.Швець.

12 дітей віком від 3-ох до 12-ти років представили 28 робіт з малювання, вишивки, плетіння гачком, бісероплетіння, аплікації, тощо. Підсумки підбивалися в трьох вікових категоріях. До 5 років І місце вибороли Е.Мекеда, ІІ місце – Б.Фурс, ІІІ місце – А.Кобзаренко; від 6 до 8 років І місце – С.Звєркова, ІІ місце – Д.Качур, ІІІ місце – Р.Швець,  від 9 років і старше І місце – Б.Бурімський, ІІ місце – Р.Потіха, ІІІ місце – Є.Касьянова. Переможці виставки-конкурсу були відзначені дипломами управління і подарунками. Не залишилися поза увагою і учасники конкурсу – подарунки прийшлися до душі всім.

Кращі роботи переможців і учасників конкурсів у подальшому будуть представлені на конкурсах та фестивалі в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київської області.