Прес-конференція для представників міських засобів масової інформації

|  29. 07. 2014

28 липня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації.

В ході прес-конференції міський голова  поінформував присутніх про роботу міської влади щодо  забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході країни, необхідними засобами захисту, матеріально-технічним оснащенням, продуктами харчування та ін.. Зупинився на питаннях координації надання допомоги переселенцям та громадянам України,які перебувають в районі бойових дій , відмітив важливість співпраці міської влади та волонтерського руху щодо організації відповідної допомоги.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук дав відповіді на поставлені питання журналістів.

В прес-конференції взяли участь представники волонтерських організацій міста.