Шановні жителі Білої Церкви!

|  27. 06. 2014

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Це стало найвизначнішою подією після проголошення незалежності України. Конституція в нашому суспільному житті є головним оберегом державності і демократії, гарантом незалежності і соборності України.

Сьогодні ми стоїмо на шляху обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Спільними зусиллями ми маємо зробити найголовніше, створити такий Закон, який надасть можливість забезпечити державний суверенітет України, консолідацію суспільства, створити належні умови для самореалізації особистості, а  територіальним громадам та місцевим радам взяти на себе і відповідальність, і напрямки розвитку регіонів.

Висловлюю Вам, шановні білоцерківці, вдячність за активність у  суспільно - політичному житті міста, виявлення ініціативи, щоденну наполегливу працю на благо економіки міста як передумови вирішення соціальних проблем.

Бажаю Вам здоров’я, сімейного затишку, достатку, мирного неба. Хай здійснюються всі Ваші задуми.

З повагою
Міський голова                                                                                 В.П. Савчук