Протокол засідання круглого столу «Порядок видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформленні, видачі дублікатів, анулюванні дозволів в місті Біла Церква»

Дата :
2014-06-06

засідання круглого столу  «Порядок видачі дозволів

03 червня 2014 року
Час початку проведення: 15:00

Головував Сінчук Є.В.

Присутні:

Декало Л.І.

начальник юридичного відділу ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Капран О.В.

ТОВ «ІнжирингПлюс»

Колотницька А.В.

начальник відділу з благоустрою УЖКГ БМР

Майборода В.В.

заступник  начальника – начальник відділу благоустрою КУ БМР «Інспекція з благоустрою міста Біла Церква»

Місійко В.П.

головний інженер БЦФ по експлуатації газового господарства ПАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз»

Пахольчук О.І.

директор технічний  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Погасій О.О.

головний спеціаліст відділу з  благоустрою УЖКГ БМР

Сінчук Є.В.

перший заступник начальника УЖКГ БМР

Фурсенко С.А.

головний інженер КП БМР «Білоцерківтепломережа»

Харабет.О.І.

начальник організаційного відділу УЖКГ БМР

Ходань С.О.

заступник директора з комерційних питань  КП БМР «Білоцерківтепломережа»

Шаповал О.М.

начальник відділу  з питань розвитку підприємництва та інвестицій Управління економіки БМР

Запрошені:

Декало Л.І.

начальник юридичного відділу ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Дикий Г.А.

голова комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства

Капран О.В.

ТОВ «ІнжирингПлюс»

Колотницька А.В.

начальник відділу з благоустрою УЖКГ БМР

Майборода В.В.

Місійко В.П.

Пахольчук О.І.

директор технічний  ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»

Погасій О.О.

головний спеціаліст відділу з  благоустрою УЖКГ БМР

Сінчук Є.В.

перший заступник начальника УЖКГ БМР

Фурсенко С.А.

головний інженер КП БМР «Білоцерківтепломережа»

Харабет.О.І.

начальник організаційного відділу УЖКГ БМР

Ходань С.О.

заступник директора з комерційних питань  КП БМР «Білоцерківтепломережа»

Шаповал О.М.

Слухали:

Сінчук Є.В. довів до присутніх зміст проекту регуляторного акту «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Біла Церква» (надалі – Порядок), передумови його розробки, основну мету вказаного проекту.

Зокрема озвучено, що Порядок встановлює процедуру видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів. Його дія поширюється на субєктів господарювання, що здійснюють порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з проведенням земляних та/або ремонтних робіт. Для отримання дозволу особа звертається до Управління житлово-комунального господарства із заявою встановленого зразка та подає документи, згідно визначеного Порядком переліку. Було доведено до відома присутніх, що дозвіл не вимагається, якщо земляні та/або ремонтні роботи проводяться: особами, які мають документ, що посвідчує право власності або право користування земельною ділянкою, у тому числі право земельного сервітуту; у рамках підготовчих або будівельних робіт, право на проведення яких оформлене в установленому законодавством порядку і зазначені роботи не виходять за межі земельної ділянки,  наданої під будівництво. А також, що видача дозволу, продовження терміну дії, його переоформлення, видача дубліката та анулювання дозволу здійснюються на безоплатній основі, а контроль за відновленням об’єктів благоустрою здійснює комунальна установа Білоцерківської міської ради «Інспекція з благоустрою м. Біла Церква». Зосереджено увагу присутніх, що відсутність потреби у оформленні дозволу не звільняє осіб, що виконують відповідні роботи від виконання обов’язків по дотриманню вимог щодо схоронності мереж та комунікацій, життя та здоров’я громадян, прав інших фізичних чи юридичних осіб, оформлення ліцензій та інших дозвільних документів відповідно до чинного законодавства; у випадку необхідності виконання робіт на межі та/або поза межею земельної ділянки, право на яку оформлено у  встановленому законом  порядку, дозвіл оформляється на загальних підставах. Особливу увагу було приділено розділу проекту Порядку, що встановлює вимоги до виконання робіт в аварійному порядку.

В обговоренні проекту Порядку приймали участь всі присутні.

Вирішили:

Внести наступні зміни в проект Порядку:

-        в п.1.6 виключено слова: «Відповідальним по дозволу може бути тільки особа керівного  та інженерно-технічного складу (сама фізична особа-підприємець, керівник підприємства, головний інженер, виконроб, майстер тощо)»;

-        п. 1.8 та 1.10 скориговано (змінено порядок пунктів);

-        в абз. 2 п. 2.1 виключено слова: «з відповідними погодженнями»;

-        в п. 2.1: виключені пункти: «- копію довідки про код платника податків згідно ЄДРПОУ; - копію довідки про код виду діяльності згідно з КВЕД; - копію сторінок паспорту із зазначенням місця проживання, серії і номеру паспорта відповідальної особи; - копія ідентифікаційного коду відповідальної особи; - технічна карта на виконання робіт з відновлення об’єкту благоустрою; - розрахунок дорожнього одягу на міцність (у разі потреби)»;

-        в п. 2.2 додано абзац наступного змісту: «При виконанні робіт в аварійному порядку, роботи виконуються відповідно розділу 7 даного Порядку»;

-        п. 7.2 після слів «не пізніше наступного» доповнено словом «робочого»;

-        п. 7.3 після слів «у неробочі години та у вихідні» доповнено словами «і святкові»;

-        пункти 7.5 та 7.7 виключити.

Головуючий    Є.В.Сінчук